HİTİT MOBİLYA Beyaz Eşya

beyaz eşya, izmit beyaz eşya, kocaeli beyaz eşyaMekanlarınızın olmazsa olmazı; dayanıklı tüketim malları ve elektrikli ürünlerdir.
Davlumbazlar, fırınlar , buzdolapları,mikrodalga fırınlar,set üstü ocaklar, tost makinaları, aspiratörler,ısıtıcılar,soğutucular, vantilatörler,klimalar, mutfak robotları;  yeni evlenenler içinde ilk düşünülen ev ihtiyaçları olarak akla geliyor.
Beyaz eşya diye isimlendirilmesinin sebebi ise; yıllar önce ihtiyaçlara göre kullanılmaya başlanan bu araçların ilk boya renginin beyaz oluşundan kaynaklanmaktadır. Zamanla mekanlara uygunluğuna göre değişen renk seçimleri; kullanım alanlarınız için daha modern uyumları ile leke tutmayan boyalara ve şeffaf modellere kadar çeşitlendirilmiştir. Beyaz eşyalar bu gün; evlerinizde, işyerlerinizde, farklı kullanım özellikleri ile beyaz eşyalarınız yaşamınızı kolaylaştırıyor. Evlerde elektrik tüketimini daha tasarruflu hale getirmek için; enerji tüketimini en az seviyeye getirmek gerekir.
Kullanılmadığı zamanlarda kapatılan cihazlarınız, kış mevsiminde derin dondurucularda yapacağınız mevsimsel ayarlamalar sayesinde; beyaz eşyalarınızdan en üst seviyede performans sağlayabilirsiniz.
Beyaz eşyaların dayanıklı tüketim malları kategorisinde olmasının sebebi; sürekli kullanılan bu cihazların yıllara varan dayanıklılığına önem verilmesinden kaynaklanmaktadır.
Günümüzde; konut satışları sırasında hazır mutfaklarda beyaz eşyalara da rastlamak mümkün. Dairelerin satışlarını daha cazip hale getirmeye çalışan inşaat firmaları, satış stratejilerine hazır mutfak konseptlerini ilave ederek; sizleri beyaz eşya ihtiyacından kurtarıyor.
Beyaz eşyalar; mutfaklarımızın baş tacı ve tüm annelerin en yakın arkadaşı. Onların rahat kullanabilecekleri araç ve gereçleri en teknolojik ürünleri bulmak artık o kadar da zor değil. Pişirme ocak setleri doğal gazlı, tüplü ve elektrikli olarak çeşitlendirebilirken;  fırınlar genellikle dört göz ocaklıdır. Seçeceğiniz beyaz eşya sadece fırın olacaksa; çift bölmeli ya da tek bölmeli olarak düşünebilirsiniz. Fırınlarda da gazlı ve elektrikli seçenekleriniz bulunurken; mini ve midi fırınlar ile Turbo fan tercihlerinizi de istekleriniz doğrultusunda düşünebilirsiniz.
Beyaz eşyada buzdolabı tercihleri çok çeşitlilik gösterebilir. Klasik ölçülerdeki buzdolapları kendini modernize ederek daha geniş ölçülere ulaştırdı. Günümüzde geniş derin donduruculu büyük buzdolapları daha revaçta olurken; kapaklarda bulunan soğuk su sebilleri ve özel organik sebzelik modelleri ile de, kullanıcılarına farklı yaklaşımlar sağlıyor. Tek kapaklı, çift kapaklı, üç kapaklı ve gardrop kapılı modelleri ile daha ergonomik kullanım imkanları sağlanırken; ihtiyaçlara ve tüketime uygun buzdolabı seçmekte bir o kadar önemlidir.
Bulaşık makinesi bir diğer mutfak yardımcısı olarak beyaz eşyalar arasında karşımıza çıkıyor. Altın ve gümüş programlama ayarları ile çatal, bıçak ve kaşıklarınızı,tencere cam ve tavalarınızı, porselen tabaklarınızı, büyük bir titizlikle yıkarken; sizde elinizi, sıcak sudan soğuk suya sokmadan, rahat ve temiz bir mutfağın keyfini süreceksiniz.
Beyaz eşyaların içinde birinci tercihte ihtiyaç olarak görünen çamaşır makinası; herkesin evinde  bozulmasını istediği son makine. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde zaman ayarlı programların yanında; cep telefonlarınızla çamaşır makineninize uzaktan erişimleriniz sayesinde de çamaşırlarınızı siz evinizde yokken bile yıkayabilmenin rahatlığına kavuşuyorsunuz.