Mekanlarınızda deniz ya da doğa manzarası olmayabilir.

Mekanlarınızda deniz ya da doğa manzarası olmayabilir.

Mekanlarınızda deniz ya da doğa manzarası olmayabilir. Bazen evlerimizde kapalı odalar arasında sıkıştığımızı hissedebiliriz. İşlerimizden evlerimize yorgun geldiğimizde, bize huzur verecek bir veranda ya da bahçemizde yok ise, ve balkonsuz bir evimizin olmadığını bilsek bile; herşeyi değiştirmek elimizde.

Evimizin dekorasyonunu değiştirmek, kendi moralimizi ve enerjimizi de kuvvetlendirecektir.

Uzak doğu feng shui felsefesi sayesinde ‘’ rüzgar ve ‘’su’’ anlamına gelen bu felsefe; İnsanlar ile çevrelerini konu eden ve hayat felsefesine taşıyan bir Çin öğretisi olarak sunuluyor.

Metropol şehirlerdeki insanları kendi doğalarında huzura taşıyan bu yaşama şekli; evlerimizde dekorasyonlara da taşınabiliyor. Evlerinizin duvar boyalarından, perdelerinize, zemin döşemelerinizden, seramik banyo ve duvar işlemelerinizin bile bu akımın üzerinde büyük etkisi vardır. Ayrıca; evlerinizde kullanacağınız bazı objeler, rüzgar gülleri, bambu flütler, bitki ve hayvan figürleri, çiçekli kumaşlar, kristal biblolar, aynalar, odalardaki mobilyalarla uyumlu biçimde enerjileri harekete geçiriyor.

Odalarınınız ferah olması, Taze çiçekler, mobilya dekorasyonlarınızda rengarenk modeller, halı ve kilimlerinizde içinizi açacak küresel motifler; odalarınızdaki feng shui enerjinizi yaşamanızı sağlayacaktır.

 

Paylaş: