MOBESKO ÇALIŞANLARI İÇİN KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR

MOBESKO ÇALIŞANLARI İÇİN KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ DÜZENLİYOR

Mobesko bireysel ve kurumsal gelişimi sağlamak ve sürekli hale getirmek için, firma sahiplerine ve çalışanlarına yönelik planladığı eğitimlerin ilki 14.11.2013 Perşembe Günü Konferans salonunda gerçekleşti. Kocaeli Mobilyacılar Dünyası tarafından

 

Mobesko  bireysel ve kurumsal gelişimi sağlamak ve sürekli hale getirmek için,  firma sahiplerine ve çalışanlarına yönelik planladığı eğitimlerin ilki 14.11.2013 Perşembe Günü Konferans salonunda gerçekleşti. Kocaeli Mobilyacılar Dünyası tarafından hazırlanan anketlerden  yola çıkarak , Firma sahiplerinin ve çalışanlarının eğitim ihtiyaçları analiz edildi.  İşin - pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere göre çalışan personelin, edinmesi gereken bilgi, beceri, davranış ve kişilik özelliklerine  sahip olunması amacıyla düzenlenen eğitimde tercih edilen  ilk konu İletişim ve Beden Dili oldu.

   İlgi ve katılımın yoğun olması sebebi ile ayda 1 kez düzenlenmesi planlanan eğitimlerin  bundan böyle 15 günde bir yapacaklarını  belirten Mobesko Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan BAŞTÜRK  “Çalışanların verimliliğini ve motivasyonunu arttırarak ekip ruhunu ortaya çıkarmayı ve sizlerin  kariyer hedeflerine yardımcı olarak  bireysel gelişimlerinize yönelik eğitim faaliyetleri planlanmaktayız. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda “Motivasyon “ , “Başarılı olmanın Yolları” , “Stres ve Öfke Kontrolü” , “İş yaşamında verimlilik”  diğer eğitim konularımız arasında. Bu eğitim programları ile Mobesko bünyesinde hizmet veren tüm işletme sahiplerinin ve çalışanlarının verim ve kalitesinin yükseltilmesi hedefliyoruz.” dedi.  BAŞTÜRK sözlerini  “tüm firma sahiplerini, çalışanlarını ve hatta yakınlarının da bu eğitime katılmalarından memnuniyet duyacağını “ vurgulayarak bitirdi.

Paylaş: