Yeni damak tadınızı MOBESKO Restaurant'ta keşfedin

Yeni damak tadınızı MOBESKO Restaurant'ta keşfedin

MOBESKO Restaurant açıldı
 
 
MOBESKO Restaurant, Doğtaş ve Kelebek Mobilya Mağaza Müdürü Rıfat Günel ve Abdullatif Srouji ortaklığında açıldı
 
MOBESKO Restaurant görkemli bir törenle bugün hizmete girdi. Açılış Törenine MOBESKO Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Aydın, Ramazan Başoğul’un yanı sıra MOBESKO esnafı ve çalışanları katıldı. Kocaeli’nin sevilen yüzü Rıfat Günel, “Amacımız burada kaliteli, sağlıklı ve markaları ürünlerle hazırlanan yemeklerimizi herkesin tatmasını sağlamak. Açılışımıza katılan herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.  Restaurant MOBESKO Camii İmamı Kenan Çatmakaş’ın okuduğu dualar eşliğinde açıldı.
 
Hollanda’da Hilton Otel’de eğitim gören ve çalışan aşçı ustası Kadir Karadaş, yıllardır Kocaeli’de bulunan birçok otel ve restoranın yapılanmasında büyük rol aldı. Antikkapı, Antik Pub, Antik Kafe, Yörük Sofrası ve Motali Restaurant’ta yakaladığı tecrübesini MOBESKO’ya taşıyan Karadaş, “MOBESKO gibi örnek bir çarşıya yakışır, örnek bir restaurant olacağız. Sağlıklı beslenmek isteyen sağlıklı yemek yer. İyi yemek iyi malzeme ile pişer. Kalitemiz konusunda iddialıyız. Hedefimiz marka olmak” dedi.
 
2 kat ve 1 bodrum kattan oluşan, MOBESKO Restaurant 500 metrekare alana sahip. Aşçı ustası Kadir Karadaş ile birlikte 4 personeli bulunan MOBESKO Restaurant’ta ilkler de mevcut. Türkiye’de ilk kez MOBESKO Restaurant’ta sunulan yepyeni lezzet ise Kasımpaşa Köftesi. Yalnızca baharat ve kıymadan oluşan bu köfte, ekmek yemeyen vatandaşların gözdesi olacak. Öte yandan restaurantın fiyatları da ceplerinizi yakmayacak. Restaurant 08.00-18.00 saatlerinde açık kalacak.