Yatak Odası Takımları

Yemek Odası, yemek odası takımlarıYetişkinlerde önerilen uyku miktarı altı ile sekiz saat aralığındadır. Bir günün en az üçte bir kadar zamanı ne kadar huzurlu geçirirsek, o kadar  huzurlu uyanırız prensibi ile başlayan ev huzuru; yatak odası huzuru ile başlar. Gün geçmiyor ki; konutsal yaşamlardaki ev mimarisi, yepyeni yatak odası gereksinimleri ile, ayrıcalıklı yaşam biçimlerine bürünmeye devam ediyor.

Özellikle ebeveyn banyolu, saunalı , birbirinden  özgün yatak odaları lüx yapıların ortak tercihi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Yoğun iş hayatı içinde çalışan kullanıcıları için dizayn edilen rezidans konut projelerinde mutfak ve salon yapıları  ortalama ölçülerine ulaşırken, bu gün; rahatlığı düşünülerek  yatak odaları daha büyük metrekarelerde  tercih ediliyor.

Yatak odalarında; gardırop ve etajerlere istenilen yerler ayrılıyor.Yatak odalarında bazalı sistemler, depolama için; raf mobilyaları sayesinde yerden tasarruf  yapabilme imkanı oluşturulurken; duvarlara monte edilen yatak modülleri sayesinde yatak odalarınızı bambaşka odalara dönüştürmenizde mümkün.

Son yıllarda mobilya moda trendlerinin en çok ilgi gösterdiği,  literatürde dinlenme odası tabir edilen yatak odaları; kırık beyaz, gri ve krem renklerdeki mobilyalarla mekanlara kombine uyumlar sağlıyor.

Avangart ,country, modern ve rustik modellerle çeşitlenen yatak odaları; komodin ,tuvalet masası,Josephine koltuklar  ve mini kütüphanelerle  zenginleşen keyif odalarına dönüşüyor.

Yatak odalarınızdaki renk tercihleri; hayata bakış açınızla oldukça doğru orantılıdır.
Kendinize ait huzurlu ortamlar kurmak için, soft renklerde boyaları ve dekoratif duvar kağıtları çeşit çeşit modellerde sizlere sunuluyor.
Gizlilik ve gizemin estetiği perdelerinizle yatak odanıza farklı bir hava katarken; özel avize modelleri, lambaderler  ve  abajur modelleri ile; odanıza yayılan ışığı hem estetik, hem de romantik hale getirebilirsiniz.

Yatak odalarınızın dekorasyonunu düzenlerken;  yatak uçlarınıza bazalı sandıklar, puf minderler ve hasır sedirler yerleştirebilir ve böylece atıl olarak kullanılacak bir alana mobilyalı ürünlerle dekoratif bir şekil kazandırabilirsiniz.

İstediğiniz bütçelere ve ergonomik özelliklere göre üretilen yatak odaları; günümüz  mobilya endüstrisinde kolay ve taşınabilir şekilde dizayn edilmeye devam ediliyor. Son zamanlarda moda olan açık dolap ve raf sistemleri sayesinde; hem kıyafetleri rahatça düzenleyebilir, hem de odanızdaki alandan rahatça yer kazanabilirsiniz.

Gardıroplarınızda bulunan birbirinden farklı giysilerinizin yanı sıra;  havlu, nevresim ve ev tekstili ürünlerinin depolandığı alanlar da oluşmaktadır. Bunun için özel eşyalarınızı saklayabileceğiniz yer kaplamayan çözümler bulmanız gerekir. Mobilyalarınızı alırken raylı kapakları ve özel çekmece sistemleri ile odalarınızda istediğiniz çözümleri günümüz yatak odalarında bulmanız mümkün.