41 MOBESKO 41

MOBESKO TALİHLİLERİ BELLİ OLDU!

Türkiye’nin en büyük Mobilya AMV’si olarak kabul edilen MOBESKO’nun yaklaşık dört aydır devam eden dev kampanyasında 2022 model Peugeot 208 kazanan talihli belli oldu. Bu yıl da halka açık olarak gerçekleştirilen çekilişte renkli anlar yaşandı.

 

Türkiye’nin en büyük Mobilya AMV’si olarak kabul edilen MOBESKO’nun yaklaşık dört aydır devam eden kampanyasında dün kazanan talihliler belli oldu. Bu yılda geleneği bozmayan MOBESKO Yönetimi, 5 bin TL’lik alışveriş yapan herkesin bir çekiliş hakkı kazandığı kampanya finali aynı zamanda eğlenceli bir etkinliğe dönüştü. Dev kampanya kapsamında toplam 41 hediye verildi. Talihliler 1 Adet 2022 model Peugeot 208, 15 Iphone 12 telefon, 10 adet 43” FHD televizyon ve 15 adet robot süpürgede kazanma şansı elde etti.

 

HEM HEYECAN HEM EĞLENCE

 Bu yıl eğlenceli bir organizasyona imza atmak isteyen MOBESKO etkinlik alanı tam bir eğlence merkezine dönüştü. Solist Hakhan ve orkestrası şarkıları ile birlikte aileler hem çekiliş heyecanını yaşadı hem de çocuklarıyla farklı bir gün geçirdi. Popcorn, pamuk şeker, su ve dondurma ikramının da bulunduğu etkinlikte çekilişin başlamasıyla birlikte heyecan doruğa ulaştı.

 

41 MOBESKO 41

Toplamda 41 hediye verilen çekilişte, MOBESKO’nun 2022 model Peugeot 208 talihlisi de belli oldu. Noter huzurundaki çekilişte tüm hediyeleri kazananların hem asil hem de yedek talihlileri belirlendi. 2022 model PEUGEOT 208 sahibi İstanbul’dan çekilişe katılan Musa Bilal Yıldız oldu. Farklı illerde yaşayan talihliler de aynı zamanda birçok hediyenin sahibi oldu. MOBESKO yönetimi, kampanyaya katılan herkese teşekkür ederken “Geleneksel hale getirdiğimiz dev kampanyamız her yıl giderek büyüyor. Bu kampanya inşallah uzun yıllar sürer” ifadelerini kullandı.