Marmara'nın Gözde Mobilya AVM'si

Evinizin ihtiyacı olan tüm mobilya, beyaz eşya, mutfak, halı, mefruşat, ev tekstili, aydınlatma aksesuarları, ofis mobilyaları ve banyo aksesuarı gruplarının satışını yapan günümüzün modern mağazacılık konseptine uygun Türkiye’nin ve Kocaeli ilinin en seçkin markalarını bir araya toplamak için 92 büyük girişimci tarafından kurulmuştur.

01.05.2006 tarihinde ağırlıklı olarak Kocaeli ili girişimcilerinin bir araya gelerek kurduğu S.S Dayanıklı Tüketim Malları ve Mobilyacılar Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi (MOBESKO) 28.06.2006 tarihinde yatırımını gerçekleştirdiği 91.578 m² yüzölçümüne sahip arsasını satın almıştır. 26.05.2007 tarihinde ise MOBESKO’nun temeli atılarak, projenin inşaatına başlamış ve Mayıs 2010 tarihinde ticari hayata başlamıştır.  

Neden MOBESKO ?

Proje içinde 92 adet mağazanın yanı sıra personel ve ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacağı ve neşeli bir alışveriş günü geçireceği kafeterya ve büfe hizmetleri yanı sıra 750 araç kapasiteli açık - 800 araç kapasiteli kapalı otoparkımız hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Mağazalarımızın her biri 4 kat*400m²=1600m²’den oluşmaktadır.

Eviniz için aradığınız - düşlediğiniz her ürünü bulabileceksiniz. Bulduğunuzu en ekonomik koşullarda alabileceksiniz.Otopark, güvenlik gibi sorunlarınız olmayacak. Alışverişin ötesinde bir hizmet sunumu bulacaksınız.İşinin ehli, insana saygılı, güler yüzlü, tecrübeli insanlarla karşılaşacaksınız. Hatta, eğleneceksiniz. Kısaca MOBESKO, sizin içindir.. Size özeldir.. Seçenek zenginliğidir.. Ekonomik ve güvenlidir.. Ailece yaşanacak keyifli bir gündür… 

  • Otopark
  • Camii
  • Restaurant
  • Kafeterya
  • Araç Yıkama